Ентоні Хемілтон: Люїс та Фернандо - найкращі пілоти світу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:25, 30/07/2011 ,

hamilton-fp2-ungheria-2011.jpg (153.74 Kb)

Хоч Ентоні Хемілтон як менеджер повністю зосередився на кар'єрі Пола ді Рести, жменя компліментів на адресу свого сина біди не зробить, особливо, якщо є чудовий привід, як ось нещодавний тріумф Люїса на ГП Німеччини.

Ентоні Хемілтон: "Люїсова перемога була неймовірним досягненням, як на мене, вона лише підтвердила, що Люїс як пілот є абсолютним професіоналом - і байдуже, що про нього кажуть або пишуть. Ніщо й ніхто ніколи не матиме впливу на його стиль їзди чи підхід до перегонів, і я вдячний за це Богу. Гонка в Німеччині показала, що Люїс, можливо, є найкращим гонщиком у світі".

Хемілтона-старшого потішив і спосіб, у який його син здобув перемогу.

Ентоні Хемілтон: "Він не стартував з поулу і не лідирував від початку до кінця. Він навіть не виграв гонку в боксах. Нині більшість пілотів, наприклад, з Red Bull, перемагають без особливих зусиль, стартуючи з першої позиції. Вони просто найшвидші цьогорік. Або час від часу перемога здобувається в боксах, бо команда спрацює на піт-стопі швидше від інших. Люїс під час гонки позбувся лідерства, але потім зумів його повернути, тому він повністю заслуговує на перемогу. В наші часи це доволі рідкісне явище. Люїс обігнав Фернандо Алонсо зовнішнім радіусом, що тільки підвищує вартість такого здобутку. Алонсо теж чудовий пілот, він так само хороший, як і Люїс - обоє найкращі пілоти світу.

Що особливо вразило Ентоні, то це результати сина на тлі Дженсона Баттона, який і близько не зміг підібратися до напарника.

Ентоні Хемілтон: "Де Люїсу вдалося віднайти додатковий час? Як він узагалі зумів виграти гонку, коли ми бачили, що Red Bull диспонує найшвидшим болідом, і навіть Ferrari швидші? Це вже свідчить про його неабиякі вміння. Я завжди намагався зрозуміти, яким чином з нього виріс такий чудовий пілот. Гадаю, він багато чого навчився поза автомобілем, він має природжений талант. Він не потребує багато вчитися, він лише мусить себе контролювати. Вже у вісім років, коли він уперше сів за карт, він не потребував особливої допомоги. Знав, де кермо та педалі і що з ними робити".

теги  Ентоні Хемілтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини