Анонс Гран Прі Іспанії-2022 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 19/05/2022 ,
Джерело: f1analytic.com   

9059_i1.jpg (90.72 Kb)

Як влучно зазначив керівник Red Bull Крістіан Хорнер, у Барселоні завершується перша чверть всього формульного сезону.

І вже традиційно саме на цю гонку команди привозять перші більш-менш серйозні оновлення боліда, котрі їм вдалося розробити за підсумками попередніх перегонів. Вірогідно, зовсім без оновлень залишиться тільки Haas, адже керівник команди Гюнтер Штайнер вже казав, що команда поки навіть не повністю реалізувала потенціал цього боліда, щоб його вже оновлювати. Трек у Барселоні дуже відомий як командам, так і пілотам, адже там постійно проходять різноманітні тести, тож кожен сантиметр цього автодрому ідеально вивчений. Це дозволяє сподіватися нам на те, що помилок гонщиків буде мінімум, а тому ми спостерігатимемо відчайдушну боротьбу на межі можливостей.

4361_i2.jpg (42.3 Kb)

Звісно, найцікавіше для всіх - це розвиток болідів Red Bull та Ferrari, адже саме вони ведуть боротьбу за чемпіонський титул. Поки Шарль Леклер активно "проїдає" ту перевагу, котру він сам створив собі за підсумками перших етапів. Якщо чесно, то останнім часом Макс Ферстаппен виглядає на голову вищим за амбітного монегаска. Тим паче, що в Red Bull є чіткий поділ на першого та другого пілотів, тож всі допомагають нідерландцю знову перемогти. А от "Скудерія" принаймні на словах декларує абсолютну рівність своїх гонщиків, тож це трохи ускладнює життя Леклеру. І якщо тільки Ferrari не привезе в Барселону дуже серйозні оновлення, то можна очікувати, що "бики" й далі продовжать свій "повзучий" наступ на червону команду.

1807_i3.jpg (55. Kb)

Далі всіх цікавить доля Льюїса Хемілтона, котрий поки не те що не нав'язує битву за титул, але й програє боротьбу своєму напарнику Джорджу Расселлу. Справа в тому, що той у складі повільного Williams вже навчився витискати максимум з наявних ресурсів, чого ніколи не вмів робити Льюїс. А тепер Расселл не планує зупинятися і перемагає свого іменитого опонента. Жак Вільньов навіть припустив, що Хемілтон може не доїхати цей сезон до кінця, якщо справи кардинально не підуть на лад. Загалом, Mercedes цього року страждає, особливо якщо порівнювати домінування команди протягом минулих сезонів. Втім, ми вже говорили про масштабні оновлення всіх команд саме на Барселону, тому цей етап стає особливо цікавим.

Кількість кіл: 66
Довжина кола: 4 655 м
Довжина траси: 307, 104 км
Пілот-рекордсмен: Міхаель Шумахер та Льюїс Хемілтон (по 6 перемог)
Команда-рекордсмен: Ferrari (13 перемог)
Попередній переможець: Льюїс Хемілтон

1107_i4.jpg (.38 Kb)
теги  Гран-Прі Іспанії Ф1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини