Стелла: Треба було кликати Піастрі на подвійний піт-стоп

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:55, 08/07/2024 ,
Джерело: speedcafe.com   

0420_st.jpg (35.65 Kb)

Керівник McLaren Андреа Стелла визнав, що це була помилка.

"Ми мали просто наказати Оскару, сказавши: "Пробач, хлопче, але буде подвійний піт-стоп". Пілот керує. Думаю, ми просимо від пілотів дуже багато. Вони повинні добре виконувати свою роботу з пілотажу, залишаючись на трасі на правильних шинах у мокрих умовах. А для всіх процесів є піт-волл. Він повинен допомагати гонщикам, а в цьому випадку ми повинні сказати, що змарнували деякі можливості.

Ми хотіли перевірити, які уподобання у самого Ландо. Думаю, тут рішення мав ухвалити піт-волл. Як і у випадку з подвійним піт-стопом, ми мали взяти відповідальність на себе і сказати, що правильними шинами буде "медіум", переходимо на нього. А почавши все перевіряти з Ландо, ми немов засумнівалися в собі, що й привело нас до такого напряму.

Відповідальність при ухваленні рішень – на нас. У нас більше інформації, більше людей, тож відповідальність за перехід на "софт", а не "медіум", з яким було б краще, перебуває на команді. Пілот ділиться своєю думкою, але люди на піт-волл мали сказати, що ми обираємо "медіум", тому що "софт" може не дотягнути до кінця", - зазначив Стелла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піастрі: Нам треба було робити подвійний піт-стоп
теги  Андреа Стелла, Оскар Піастрі Ф1В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини