Ферстаппен: Вилетів з траси, бо сильно ризикував

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:30, 07/07/2024 ,
Джерело: skysports.com   

4135_fe.jpg (29.06 Kb)

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен розповів про перипетії кваліфікації.

"Просто не там і не в той час. Ми вийшли на коло трохи пізно, але не очікували, що під час першого сегмента піде дощ. Я вийшов із сьомого повороту, і на моєму візорі почали з'являтися краплі дощу. Більшість уже проїхали цю ділянку з дощем, а всім позаду мене теж довелося скидати швидкість. У «Копсі» (поворот на трасі) я усвідомлював, що пілоти переді мною показуватимуть найкращі часи кола.

Коли сидиш у боліді, починаєш думати, що, можливо, протягом усієї траси починається дощ і настав час прискорюватися, щоб показати гарний час на колі, інакше гарантований виліт у першому сегменті. Тому я постарався зберегти трохи швидкості. І була впевненість, що я достатньо підняв ногу з педалі газу, але було так слизько, що довелося відловлювати машину. Як результат, мені довелося відвернути з траси і проїхатися по гравію, намагаючись не вдаритися об стіну. Однак результатом стало ушкоджене днище боліда.

Із цього моменту команда намагалася вижити. Всі всередині нашого гаража проробили величезну роботу, намагаючись оптимізувати втрати, тому що було видно, як вони працювали і намагалися покращити кожну дрібницю, бо днище боліда було в поганому стані. Спочатку я був радий потрапити до третього сегмента кваліфікації, тому що машина була далека від свого ідеального стану. Отже, я цілком задоволений четвертим місцем", - пояснив Макс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дубль Mercedes у кваліфікації в Британії, Ферстаппен став четвертим
теги  Макс Ферстаппен Ф1В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини