Шеф Toro Rosso: Купив пілоту квиток на літак в один кінець

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 08/11/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

9554_sp.jpg (47.61 Kb)

Керівник Toro Rosso Франц Тост назвав своїм найпроблемнішим пілотом Скотта Спіда.

"Хто був найприкрішим пілотом? Зрозуміло, Скотт Спід. Його ставлення було недостатньо хорошим. Він був швидкий. Що сталося між нами на Гран Прі Європи 2007 року? Це довга історія, яка бере старт ще в 2006 році, коли я був не особливо задоволений його поведінкою, фізичною формою. Я зазвичай розмовляю з пілотами, і для мене дуже важливо те, як вони вчаться. Коли ти дійсно бачиш, як пілоти добре прогресують.

Неприйняття моїх порад і відсутність результатів є для мене проблемою. У підсумку після його вильоту на Гран Прі Європи у гравій, коли він повернувся в бокси, я просто наказав йому зібрати речі і купити квиток до Америки на наступний рейс в один кінець. Я більше не хотів його бачити. Баста.

Іноді він був дійсно швидкий, але він не був достатньо здібним. Перехід у Формулу-1 був занадто швидким для нього. Важливим є те, скільки потрібно працювати для того, щоб потрапити в Формулу-1 і залишитися там. Я завжди кажу пілотам, що прихід в Формулу-1 - тільки початок важкої роботи. Що ви робили раніше - це дитсадок, але зараз вони дійсно повинні працювати. Деякі розуміють це, відносяться серйозно і домагаються успіху. Деякі - не розуміють, не роблять того, що повинні, і в підсумку йдуть. Все просто", - наголосив Тост в інтерв'ю Beyond the Grid.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скотт Спід зламав хребет в аварії

теги  Франц Тост, Скотт Спід


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини