Toyota Land Cruiser став авто для перевезення машин (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 15:00, 05/04/2021 ,
Джерело: motor.ru   

5539_to.jpg (30.14 Kb)

Компанія Toyota показала особливу версію Land Cruiser 78, призначену для транспортування вакцин від коронавірусу. Позашляховик, розроблений за участю підрозділу Toyota Tsusho Corporation і люксембурзької компанії B Medical Systems, оснащений об'ємним холодильником, який може працювати в автономному режимі до 16 годин.

Такий Land Cruiser вже пройшов попередню кваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка допомагає урядам відрізняти якісну медичну продукцію. Така кваліфікація особливо важлива для країн, що розвиваються, які не мають власних стандартів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Лімітований Jeep Wrangler 80thAnniversary виходить на ринок (+ФОТО)

В ході переробки Land Cruiser дооснастили холодильником розробки B Medical Systems, ємність якого становить 396 літрів. Цього вистачить, щоб вмістити до 400 доз вакцини. Холодильник зберігає потрібну температуру протягом 16 годин завдяки акумулятору, який можна заряджати як від зовнішнього джерела живлення, так і під час руху позашляховика.

У Toyota відзначають, що близько 20 відсотків усіх вакцин, які відправляються в країни, що розвиваються, доводиться утилізувати через неправильну температуру при транспортуванні. Причини цього - відсутність розвиненої дорожньої мережі та засобів для охолодження. У компанії сподіваються, що Land Cruiser з холодильником посприяє прискоренню доставки вакцин в важкодоступні куточки світу.

теги  Toyota Land Cruiser


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини