Смедлі: Минулий рік був найкращим у кар'єрі Феттеля

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 31/05/2020 ,
Джерело: crash.net   

7680_sm.jpg (46.12 Kb)

Колишній гоночний інженер Ferrari Роб Смедлі виклав доволі цікаву думку.

"Вважаю, догляд Феттеля з Формули-1 стане великою втратою для спорту. Він насправді першокласний пілот. А ще я думаю, що його кращий рік у Формулі-1 ... зараз на мене накинуться ... це сезон-2019. Він зіткнувся з найбільшою проблемою у своїй кар'єрі в тому році. Багато списали його з рахунків. Це було легко зробити, спостерігаючи, як прогресує Шарль і згасає, якщо хочете, Феттель. Але під кінець року ми побачили справжнього Себастьяна.

Він відчував колосальний тиск. Швидше за все, це був найсерйозніший пресинг за всю його кар'єру, хоча за роки в чемпіонаті у нього були сильні напарники, чемпіони. Він домінував над Кімі Райкконеном і Марком Веббером. Але я не впевнений, що йому доводилося приймати такий складний виклик, як в 2019 році. Ми стали свідками чогось особливого, спостерігаючи за тим, як Феттель впорався з тиском і повернувся.

Думаю, Маттіа Бінотто не погодиться зі мною в цьому, але переломним моментом для Феттеля став Гран Прі Росії, коли він на старті захопив лідерство. Не важливо, як він це зробив, але коли Себастьян очолив гонку, то самостійно прийняв рішення не повертати позицію. Я вважаю це ознакою великих гонщиків - вони невпинно прагнуть до перемоги", - заявив Смедлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масса: Феттель цілком може завершити кар'єру

теги  Роб Смедлі, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини